Vereniging SHIT
Bruine Paterstraat 33
5987 EG(C)HEL
Tel: 0900-7037

Naam kroeg
T.a.v. Kroegbaas
Adres

Geachte kroegbaas,

Namens de vereniging SHIT (Schijt Hou Ik Tegen), voor mensen met een dwingende stoelgang in het nachtleven, wil ik uw aandacht voor een letterlijk en figuurlijke dringende kwestie.

De leden van SHIT maken zich al enkele jaren sterk voor de rechten van de met name poepende café- en discotheekbezoeker. In de praktijk blijkt namelijk dat deze unieke doelgroep van horeca-etablissementen niet of onvoldoende serieus wordt genomen. Dit zorgt ervoor dat de leden van SHIT zich niet gehoord worden wanneer ze in de horeca aan hun behoefte willen voldoen. Onze leden zijn van mening dat in de huidige tijd van tolerantie en respect iedereen recht heeft op een menswaardig toiletbezoek. Het is volgens ons volstrekt krankzinnig dat rokers een eigen plek krijgen in de horeca voor hun verslaving terwijl degene die een “grote boodschap” moeten doen worden gedwongen dit te doen op plaatsen waar zelfs schimmel weigert te groeien.
Onze leden geven aan dat ze vaak “in een hokje worden geplaatst” wanneer ze aan een horecamedewerker vragen waar ze menswaardig kunnen poepen.

Gezien onze snelgroeiende vereniging lijken steeds meer mensen zich af te zetten tegen de mensonterende situaties waarin zij in café en discotheek hun broek moeten laten zakken. Veelgehoorde klachten zijn van onze leden zijn:

• Missende, gescheurde, natte en/of plakkende WC-brillen. Met name gescheurde WC-brillen zorgen voor veel onveilige situaties. Zo is een lid van onze vereniging zijn kans op kinderen kwijtgeraakt, nadat hij ging zitten op een gescheurde bril. Na 22 uur wisten artsen de afdeling urologie hem uit zijn benarde positie te bevrijden.
• Slecht sluitende, kapotte, slecht geïsoleerde en/of halve WC-deuren. Een goedwerkende en afsluitende WC-deur zorgt voor een maximale ontspanning voor de toiletbezoeker. Je niet druk hoeven te maken over geluid, stank of een ongewenste gast op je toilet veraangenaamt het bezoek al gauw met 52%. Een slot wat alleen van de binnenzijde opengemaakt kan worden wordt door onze leden als absolute aanrader aangedragen. Deuren waar personen en voorwerpen onderdoor of overheen kunnen worden gegooid zijn volgens onze leden in strijd met de wet bescherming persoonsgegevens.
• Te dun, te weinig, geen en/of nat toiletpapier. 37% van de tevredenheid van het toiletbezoek wordt bepaald aan de hand van de kwaliteit van het toiletpapier. Leden geven aan het onprettig te vinden het toiletpapier van de grond af te moeten halen. Enkele leden geven liever de voorkeur aan de binnenkant van de trui dan het gebruik van het aangeboden toiletpapier. Hoe dik het toiletpapier dient te zijn blijft een kwestie van natte vingerwerk.
• Hygiëne. De meest voorkomende klachten die we van onze leden krijgen zijn gericht op het punt van hygiëne. In veel gevallen gaat het om decoratie in de WC-pot die door de voorganger is achtergelaten. Deze decoratie kan verschillen in kleur en compositie. Ondanks de moeite die vaak voor deze strepen en spetters is gedaan willen wij u vragen een WC-borstel beschikbaar te stellen. Mocht dit niet op het toilet zelf kunnen, dan adviseren wij deze in de spoelbak aan de bar te bewaren zodat deze voor iedereen makkelijk te bereiken is.
Graag willen wij u verzoeken bovenstaande punten goed door te nemen en deze in uw etablissement te voorkomen en/of op te lossen. Wij hopen dat u bereid bent hier snel aan te voldoen, zodat vereniging SHIT geen aandrang voelt hier een stinkende zaak van te maken.
Mocht u niet binnen 6 weken aan deze voorwaarden kunnen voldoen dan zien wij ons genoodzaakt onze leden op te roepen hun behoefte te doen buiten de daarvoor gestelde ruimtes. Wanneer ook dit niet blijkt te werken zullen wij als vereniging overgaan op wilde acties. Wij kunnen u garanderen dat deze acties de nodige sporen achter zullen laten.

Wij gaan er van uit u middels deze brief voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,

Namens vereniging SHIT,

Chaat

Door de site te te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten