Arriva kondigt 15 nieuwe stakingsdagen aan

De vakbonden kondigen stakingen aan voor de periode van 28 februari tot en met 7 april. Vakbonden CNV en FNV hebben een voor de periode van 28 februari tot en met 7 april een flink aantal stakingsdagen aangekondigd in het regionaal openbaar vervoer voor medewerkers die vallen onder de cao OV.

Het gaat om de volgende dagen

Dinsdag 28 februari
Donderdag 2 maart

Maandag 6 maart
Woensdag 8 maart
Vrijdag 10 maart

Dinsdag 14 maart
Woensdag 15 maart

Maandag 20 maart
Woensdag 22 maart
Vrijdag 24 maart

Woensdag 29 maart
Donderdag 30 maart

Maandag 3 april
Woensdag 5 april
Vrijdag 7 april

Pas op de dag zelf heeft Arriva inzicht in de stakingsbereidheid en kunnen ze reiziger over de exacte gevolgen voor de dienstregeling informeren.

Arriva adviseert reizigers om rekening te houden met de gevolgen van een staking en waar mogelijk alternatief vervoer te regelen. Zodra meer informatie bekend is past Arriva de website aan. Op de stakingsdagen zelf is het aan te raden om kort voorafgaand aan vertrek de reisplanners te raadplegen.

© Arriva.

Het bericht Arriva kondigt 15 nieuwe stakingsdagen aan verscheen eerst op Peel en Maas.

ook leuk!

blijf op de hoogte

Bledje.nl is een citymarketing platform voor de gemeente Peel en Maas. Ons hart gaat hier sneller kloppen, hier is het te doen.

Met voor Limburg en Peel en Maas is deze website samengesteld.

Beste deals

Onze winkels

Uitagenda

Onze tip

Loading...